"Buderus" ir "Kermi" radiatoriai

Mes Jums siūlome "Buderus" ir "Kermi" firmų radiatorius.

Šiuolaikinės centrinio šildymo instaliacijos turėtų būti aprūpintos mažos vandens talpos/imlumo šildytuvais, o tuo pačiu mažu šilumos judėjimu. Tai leidžia greitą instaliacijos paleidimą, o tai reiškia greitą reakciją į darbo sąlygų pasikeitimą, ko pasekmėje sutaupoma daug energijos.

Šias sąlygas atitinka plokštiniai plieno šildytuvai tipo “Planflux’ ir “Solidoflux-LS”, kuriuos gamina koncernas Buderus. Jie išskiria pakankamai daug šilumos, kuri yra sveikesnė ir labiau priimtina žmogui. Kadangi konvencija yra apribota, šildytuvai nesukelia oro judėjimo, dulkių judėjimo, kas labai kenkia žmonių sveikatai. Dėl šios priežasties šiuos šildytuvus siūloma naudoti ne tik gyvenamosiose patalpose, bet ypač sveikatingumo įstaigose.

Šildytuvų tipo “Planflux” šildymo plokštės pagamintos iš dviejų plieno lakštų: vienas profiliuotas 1,25 mm storio ir kitas lygaus paviršiaus 2,00 mm storio, suvirinta linijiniu būdu.

Šildytuvų šildymo plokštės tipo “Solidoflux-LS” pagamintos iš 2-jų vienodai profiliuotų plieno lakštų 1,25 mm storio.

Abiejų šildytuvų tipai gali turėti konvekcinius elementus iš profiliuoto plieno lakšto 0,5 mm storio. Šie lementai suvirinami su šildymo plokštėmis punktiniu būdu.Šildymo plokštės kaip ir konvekciniai elementai yra gaminami iš giliai presuoto šaltai valcuoto plieno lakšto DIN EN 101130. Šildytuvų šonai ir viršus dengiami apsauga iš lakšto.

Šildytuvų apsauginis sluoksnis sudaromas gamybos proceso metu:

  • Nuriebinimas
  • Padengimas fosforu
  • Padengimas gruntiniais dažais